Hakkımızda

Gider Tıkandı Nasıl Açılır ?

Firmamız tıkalı olan Giderlarınızı kırmadan dökmeden tıkanıklık açma cihazları ile müdahale etmektedir. Tıkanan Giderlarınız için kimyasal ve sert cisimler ile açmaya çalışmanız olası Gider çatlaklarına ve delinmesine sebep olabilmektedir. Firmamız protesisat Gider açma robotu olarak tabir ettiğimiz cihazlar yardımı ile hiç bir zarar vermeden kısa sürede Giderlarınızı açmaktadır.

Banyo, tuvalet, taras gider Giderlarınızda tıkalı olan bölgeyi sorun etmeyin, sizlere bir telefon kadar yakınız, 12 servis aracımız ile istanbul’un tüm ilçe ve semtlerine servisimiz bulunmaktadır.

 

Kırmadan Tıkalı Giderleri Açıyoruz !

Tıkalı Gider borularınızın içini kameralı cihazlarla görüntüleyerek, robot teknolojisiyle Giderlarınıza zarar vermeden zahmetsiz ve etkili bir şekilde tıkanıklığı açıyoruz. Pvc den üretilen Giderlar, çok zorlandığında kırılabilmektedir, işte bu sebeple ekibimiz özel cihazlarla Giderın içindeki tıkanıklığıkamera ile görüntüleyip, çözüm sunmak için metot seçimi yaparlar, firmamızı arayın ve Giderlarınız kırılmadan açılsın.

 

Donanımsız Tesisatçılara Dikkat !

Tıkanıklığın sebebini bilmeden Giderı açmaya çalışan, borularınıza zarar veren, sadece sızdıran Giderları yama yapmak yerine yenisiyle değiştirmek isteyen donanımsız tesisatçılara dikkat! Yapılan her müdahalenin garantisini veren Protesisat, uzman ekibiyle, akıllı dedektörleri ve modern teknoloji ürünü cihazlarıyla, sizi ekstra harcamalardan korur.